» » Егемендікке тарту!

Егемендікке тарту!

Өнер- әсемділіктің ең жоғары түрі, өйткені ол табиғаттың әсемдігін де, адам еңбегімен жасалған бұйымдар әдемілігін де, сол адамның ұлылығы мен сұлулығын да , оның ой - арманын да өз бойына жинақтап, жан-жақты бейнелей алады. Қолөнершілердің ұсынған мектеп оқушыларының жұмысына қарап, жас ұрпақтың санасына 30 жылдық Тәуелсіздіктің қаншалықты терең із қалдырғанын байқау қиын емес. Ерлік пен батырлық, Отан қорғауды парызым деп түсінетін #17 мектеп-интернаттың 5 -сынып оқушылары өз қолымен жасаған қолөнерлерін егемендікке сый ретінде тарту етті.
Жетекшісі: Козыбакова Кульзипа Куанышбековна. Искусство-это высшая форма красоты, так как оно может в себе воплощать и красоту природы, и красоту изделий, созданных человеческим трудом , величие и красоту этого человека, его мысли и мечты. Глядя на работу школьников, представленную мастерами, нетрудно заметить, насколько глубокий след оставили 30 лет независимости в сознании молодого поколения. Учащиеся 5-х классов школы-интерната #17, понимающие мужество и героизм, долг защищать Родину, поделки, сделанные своими руками, подарили государю в подарок. Руководитель: Козыбакова Кульзипа Куанышбековна.

Похожие публикации:

14 желтоқсан 2021 Нағыз қазақ-домбыра
13 желтоқсан 2021 Жас Ұлан-Жас Қыран
10 қыркүйек 2021 "Әсем қала-Алматы"