"Дарын" кубогының жеңімпаздары
сәуір
"Дарын" кубогының жеңімпаздары
Бүгінгі волейболдан болған жарыста, біздің жігіттер жарады. “Дарын” кубогы, 3-орын Жетекшілері: Кабираев Мұрат
"Асық ату" жарысы
қаңтар
"Асық ату" жарысы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік орталық музейі балалар аудиториясына ерекше көңіл бөліп, өскелең жас ұрпақтың бойында рухани құндылықтарды қалыптастыру мақсатында мектеп-интернаттары арасында спорттық "Асық ату" жарысы өткізілді. 6-7 сынып оқушыларлының арасында өткен бұл жарыста біздің оқушылар топты жарып 1-орынға ие болды! Құттықтаймыз!!!! Жетекшісі: Қойлықов А.
"Тәуелсіздік тұтқасы бізге аманат"
"Тәуелсіздік тұтқасы бізге аманат"
"Тәуелсіздік тұтқасы бізге аманат" тақырыбында 4-5 сыныптар арасында спорттық- эстафеталық жарыс ұйымдастырылып өткізілді. Сайыста өте көңілді және оқушылардың белсенділігі байқалды. Нәтижесі бойынша 5 а сынып командасы алға шықты. Денешынықтыру пәнінің мұғалімі Кабираев Мұрат.
Шахматтан турнир
Шахматтан турнир
Оқушыларға салауатты өмір салтын дәріптеу, шахмат ойынына қызығушылығын арттыру мақсатында Тәуелсіздік мерекесі қарсаңында мектепшілік шахматтан турнир өтті. 1-орын: Берік Азиз 10-сынып оқушысы 2-орын: Айтқұлов Ерсат 9-сынып  3-орын: Мұхамедқали Бектас 11-сынып
Мектепішілік шахмат турнирі
Мектепішілік шахмат турнирі
Оқушыларға патриоттық тәрбие беру, салауатты өмір салтын дәріптеу, шахмат ойынына қызығушылықтарын арттыру мақсатында Тәуелсіздік мерекесі қарсаңында мектепішілік " Шахматтан" турнир өтті. І- орын Берік Азиз 10 сынып оқушысы ІІ- орын Айыткулов Ерсат 9 б сынып оқушысы ІІІ- орын Мұхамедкали Бектас 11 сынып оқушысы иеленді.
Ұлттық мектеп лигасы
наурыз
Ұлттық мектеп лигасы
Наурыздың 2 жұлдызы мектеп-интернатымызда Медеу аудандық 9-11-сыныптар арасында тоғызқұмалақтан Ұлттық мектеп лигасы өтті. Ұйымдастырушылар: дене шынықтыру пәні мұғалімдері Қабираев М.Т, Қойлықов А. Н. Жарыс нәтижесінде аудан бойынша ІІ орын жүлдегері атандық. Құттықтаймыз! 2 марта в нашей школе-интернате прошла Национальная Школьная лига по тогызкумалаку среди 9-11 классов Медеуского района. Организаторы: учителя физической культуры Кабираев М. Т., Койлыков А. Н. по итогам соревнований стали