» » "Әсем қала-Алматы"
қыркүйек

"Әсем қала-Алматы"

Әсем қала, ару қала – Алматы! Алатауы айқара ашылып қарсы алса, Көктөбесі жайқала жадырап құшақ жаяды. «Әсем қала – Алматы!» атты шығарма байқауына №17 мектеп-интернаттың 11-сынып оқушылары қатысып, солардың ішінен жүзден жүйрік суырылып шыққан Жармұхамбет Анель аудандық кезеңде іріктеуден өтіп, қалалық кезеңге жолдама алды. Шәкірттеріміздің зейіні ашылып, шығармашылық әлеуеті артып, білімнің биік шыңынан көріне беруіне тілектеспіз!

Жетекшісі: Беркутбаева Салтанат Заханқызы. Прекрасный город, прекрасный город-Алматы! "Прекрасный город-Алматы!"в конкурсе сочинений приняли участие учащиеся 11-х классов школы-интерната №17, из которых жармухамбет Анель, выбравший из ста , прошла отбор на районном этапе и получила путевку на городской этап. Желаем, чтобы наши ученики проявляли внимание, увеличивали творческий потенциал, проявляли высокий уровень знаний! Руководитель: Беркутбаева Салтанат Захановна.

Похожие публикации:

15 желтоқсан 2020 Жетістіктеріміз