» » Жас Ұлан-Жас Қыран

Жас Ұлан-Жас Қыран

Тәуелсіздіктің 30 жылдығына орай "30 игі іс"  акциясы негізінде Республикалық бірыңғай "Жас ұлан" балалар мен жасөспірімдер ұйымы қатарына 4-сынып оқушылары салтанатты түрде қабылданды. Құттықтаймыз!  Өз елінің патриоты болуға тәрбиелеуде мектеп ұжымы мен "Жас Ұлан" ұйымы аянбай еңбек ете береді. Көк галстук таққан "Жас Ұландарды"  патриот болуға, елі мен жерін қорғауға,  ата-анасын қадірлеуге, оқуда озат болуға, еңбекте адал болуға шақырамыз, білімді бол, жас ұрпақ! Саналы бол, жас ұрпақ!  В честь 30-летия независимости в рамках акции "30 добрых дел" в ряды республиканской Единой детско-юношеской организации "Жас ұлан" были торжественно приняты учащиеся 4-х классов. Поздравляем! Коллектив школы и организация "Жас Ұлан" продолжают усердно работать над воспитанием патриота своей страны. Призываем "Жас Ұланов", носящих синий галстук, быть патриотами, защищать свою страну и землю, уважать своих родителей, быть передовыми в учебе, честными в труде, будьте образованными, молодое поколение! Будь сознательным, молодое поколение!