«Тазалық – табалдырықтан басталады»
сәуір
«Тазалық – табалдырықтан басталады»
«Тазалық – табалдырықтан басталады», демекші қоршаған ортаның тазалығына жауапкершілікпен қарау – әрбір азаматтың басты міндеті. Тазалықты жанына серік еткен оқушылар, ұжымдастар ерекше белсенділік танытуда.
Елімізде «Таза Қазақстан» республикалық экологиялық айлығы аясында «Таза өлке» тазалық жұмыстары өтуде.
Елімізде «Таза Қазақстан» республикалық экологиялық айлығы аясында
сәуір
“Тазалық-денсаулық кепілі” осы орайда мектеп-интернатымызда тазалық
“Тазалық-денсаулық кепілі” осы орайда мектеп-интернатымызда тазалық жұмыстары апта сайын жүзеге асуда. Мақсаты: Айналаны қоршаған ортаны таза ұстаудағы оқушының жауапкершілігін арттыру. Тазалыққа көңіл бөле білуге, тазалық сақтаудың маңызын түсінуге ықпал ету. Отанын, жерін сүюге, еңбексүйгіштікке тәрбиелеу.
Елімізде «Таза Қазақстан» республикалық экологиялық айлығы
Елімізде «Таза Қазақстан» республикалық экологиялық айлығы
Елімізде «Таза Қазақстан» республикалық экологиялық айлығы «Таза өлке» апталығы аясында мектеп-интернатымызда тазалық жұмыстары жүргізіліп жатыр.
Алматы - менің сүйікті қалам.
сәуір
Алматы - менің сүйікті қалам.
Алматы - менің сүйікті қалам. Әдемі көркімен, жанға жайлы ғимараттарымен есте қалатын Алматы, бүгінде әр адамның жүрегінен жылы орын тапқан болар, сірә! Алатауы айқара ашылып қарсы алса, Көктөбесі жайқала жадырап құшақ жаяды. Онсыз да әсем әнмен баурап алатын Алматы, күн өткен сайын құлпыра түскендей. Алматы - үлкен белестерді бағындырған қала. Оның тарихына көз жүгіртсек, басынан сан-қилы тарихи кезеңдерді өткерген. Табиғаты да өте керемет. Жетісудың еркесіндей елітіп, еркелей түседі.
Мектебімізде “Таза бейсенбі күні” өтті.
сәуір
Мектебімізде “Таза бейсенбі күні” өтті.
Мектебімізде “Таза бейсенбі күні” өтті. Мақсаты: Айналаны қоршаған ортаны таза ұстаудағы оқушының жауапкершілігін арттыру. Тазалыққа көңіл бөле білуге, тазалық сақтаудың маңызын түсінуге ықпал ету.
Балалар жол жүру ережелерімен танысты.
сәуір
Балалар жол жүру ережелерімен танысты.
Мектебімізде жол жүру ережесі бойынша жол-көлік оқиғаларын болдырмау мақсатында бастауыш сыныптар арасында түсіндірме жүргізілді. ЮПБ полиция инспекторлары, полиция аға лейтенанты Д. С. Отар., полиция лейтенанты Р. Ш. Кисметова қатысып, балаларды жол жүру ережелерімен таныстырды.
2024 жылы мектеп қызметінде сыбайлас жемқорлық тәуекелдеріне ішкі
Сообщение о начале проведения внутреннего анализа коррупционных рисков деятельности школы в 2024 году В соответствии с графиком проведения внутреннего анализа коррупционных рисков (далее - ВАКР) в государственных учреждениях г.Алматы на 2024 год и приказом директора №37 от 11 апреля 2024 года с 02.05.2024 по 31.05.2024 года будет проведен внутренний анализ коррупционных рисков деятельности школы. Внутренний анализ коррупционных рисков деятельности школы будет проводится по следующим
Мұражай – жәдігерлер мекені, тұнып тұрған тарих.
сәуір
Мұражай – жәдігерлер мекені, тұнып тұрған тарих.
Мұражай – жәдігерлер мекені, тұнып тұрған тарих. Ал тарих туған жерден бастау алады. Еліміздің ертеңі тарихпен тығыз байланыста, сондықтан да мұражай тарихымыздан сыр шертетін бірден-бір асыл мұра. Осындай асыл мұралармен 2 сынып оқушылары 10.04.2024ж., күні танысуға барды. Мақсаты: оқушыларымыздың туған жерімізді, елімізді сүюге тәрбиелеу. Жетекшісі: Маржан Нізтай., Сынып жетекшісі: Меруерт Мажитовна
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21 Вперед