қыркүйек

Алғашқы қоңырау

Қыркүйектің 1 жұлдызында мектеп-интернатымызда  білім күніне орай елімізде болып жатқан эпидемиологиялық жағдайға байланысты барлық карантиндік талаптарды қатаң сақтай отырып, салтанатты жиын өтті. Жиынның басты мақсаты: білім күні үлкен мереке екенін оқушыларға  жеткізе білу, сезіну  білімге деген құштарлығын арттыру, еліміздің білімді, тәрбиелі  азаматын елжандылыққа тәрбиелеу. Шараға тек 1-сынып пен 11-сынып қатысты. Жиын барысында ағымдағы жылдың басты жаңалығы: "Әліппе" оқулығы 1-сыныптарға салтанатты түрде табыс етілді.  Салтанатты шара 1-сынып оқушыларының соққан қоңырауымен ұласып, мектеп-интернатымызды оқу жылын дәстүрлі форматта бастады. 1 сентября в нашей школе-интернате состоялось торжественное собрание, посвященное Дню знаний, строго соблюдая все карантинные требования в связи с эпидемиологической обстановкой в стране. Главная цель сбора: донести до учащихся, что День знаний-это большой праздник, привить чувство любви к знаниям, воспитать образованного, воспитанного гражданина нашей страны. В мероприятии приняли участие только 1 класс и 11 класс. В ходе собрания состоялось торжественное вручение 1-го класса учебнику "Әліппе" - главной новости текущего года. Торжественное мероприятие продолжилось звонком учащихся 1-х классов и началось в традиционном формате учебного года нашей школы-интерната.