» » Тілдер күні-День языков
қыркүйек

Тілдер күні-День языков

2020 жылғы 22 қыркүйектен 2 қазанға дейін №17 мектеп-интернатта Қазақстан халықтары тілдерінің онкүндігі өтуде. Біздің барлық іс – шараларымыз "Тілім менің-тірлігімнің айғағы"деген атаумен өтеді,олар әрбір оқушы үшін өзінің ана тілін, сондай-ақ орыс, қазақ, ағылшын тілдерін білудің маңызын ашуға арналады. Тек тілге деген сүйіспеншілікте адамның таланты, жаны мен ақыл-ойы ашылады. Орыс тілі өте бай.Ол әр адамның тілі мен әдебиетін қарқынды дамытуға және үнемі байытуға баға жетпес қызмет көрсетті. "Біздің тілімізді,әдемі орыс тілімізді,бұл қазынаны,бұл біздің бұрынғы адамдар берген мүлік".(И. С. Тургенев).C 22 сентября по 2 октября 2020 года проходит в школе-интернате №17  декада языков народов Казахстана. Наши все мероприятия проходят под названием «Тілім менің – тірлігімнің айғағы»,которые посвящены раскрытию значения для каждого ученика знания как своего родного, так и русского, казахского, английского языков.

Только в любви к языку раскрывается и талант, и душа, и разум человека.

Русский язык небыкновенно богат.Он оказал и оказывает неоценимую услугу бурному развитию и постоянному обогащению языка и литературы каждого человека. «Берегите наш язык,наш прекрасный русский язык,этот клад,это достояние, переданное нам нашими предшественниками».(И.С.Тургенев)