тамыз

Оқулықтар алу

Қазіргі эпидемиялық жағдайдың қандай күйде екені бәрімізге белгілі. Балалар, мұғалімдер және ата-аналардың ауру жұқтырып алу қаупін ескере отырып, бірінші тоқсандағы оқуды қашықтықтан оқытылуына байланысты барлық оқушылар оқулықтармен 100% қамтамасыз етілуде. Ата-аналардың жаңа оқулықтарды алу сәтіненҚазіргі эпидемиялық жағдайдың қандай күйде екені бәрімізге белгілі. Балалар, мұғалімдер және ата-аналардың ауру жұқтырып алу қаупін ескере отырып, бірінші тоқсандағы оқуды қашықтықтан оқытылуына байланысты барлық оқушылар оқулықтармен 100% қамтамасыз етілуде. Ата-аналардың жаңа оқулықтарды алу сәтінен. Всем известно, в каком состоянии находится нынешняя эпидемическая ситуация. Учитывая риск заражения детей, учителей и родителей, в связи с дистанционным обучением за первую четверть все учащиеся обеспечены учебниками на 100%. Все мы знаем, в каком состоянии эпидемическая ситуация с момента получения родителями новых учебников. Учитывая риск заражения детей, учителей и родителей, в связи с дистанционным обучением за первую четверть все учащиеся обеспечены учебниками на 100%. С момента получения родителями новых учебников.