» » Қашықтықтан оқыту басталды
сәуір

Қашықтықтан оқыту басталды

Қашықтықтан оқытуға дайындық сәуір айының 1 жұлдызынан басталғаны бәрімізге мәлім. Бұл туралы Білім және ғыылым министрі Асхат Аймағамбетов  Орталық коммуникациялар қызметінде өткен онлайн- брифингте айтқан болатын. Осыған байланысты білім ордамызда сынақ сабақтар өткізілді. Мұғалімдеріміз оқушылармен байланысқа шығып, қашықтықтан сынақ сабақтар беріп, оқушылар орындаған тапсырмалары бойынша бағалады. Сондай-ақ наурыз айының 30-31 күндері мұғалімдерге бірнеше онлайн конференциялар өткізілді. Конференцияда қашықтықтан курсты қалай ұйымдастыру, қалай оқыту, қалай бағалау керектігі түсіндірілді. Как известно, подготовка к дистанционному обучению началась с 1 апреля. Об этом сообщил министр образования и науки Асхат Аймагамбетов на онлайн - брифинге в Службе центральных коммуникаций. В связи с этим в нашем образовательном учреждении были проведены пробные занятия. Наши учителя общались с учениками, проводили дистанционные пробные занятия, оценивали задания, выполняемые учащимися. Также 30-31 марта было проведено несколько онлайн-конференций для учителей. На конференции было разъяснено, как организовать дистанционный курс, как обучать, как оценивать.