маусым

Түлектер 2020

Құрметті ұстаздар, түлектер және ата-аналар, ең алдымен барлығыңызды да бүгінгі мерекелі күнмен құттықтап қоюға рұқсат етіңіздер! Биылғы жыл бұрынғы жылдардан өзгеше. Себебі әлемді жайлаған бұл індет көп  жағдайды өзгертті🥺Бірақ көп нәрсені өзгерткенмен, түлектердің мектепке, ұстаздарына деген ыстық сезімін, қимастықтарын өзгерткен
жоқ🤗 Соңғы қоңырау соғылды, оқушылық өмірмен қоштасу сәті орын алды🤗
Араға жылдар легін салып, кеше ғана бүлдіршін болып мектеп табалдырығын аттаған біздің ұл-қыздарымызды жүйрік уақыт түлек етіп ұясынан ұшырғалы отыр. Мектеп қашанда жақсылық пен ізгіліктің, парасаттылық пен руханиятқа толы ойдың, таным мен тәрбиелі істердің ордасы болған. Біздің де оқушыларымыз осында өткізген оқушылық өмірлерінде осындай ұлағатты істердің ұшқынын бойына сіңірді, тәлімімен жүрегін суарды, байыпты бағдарын бағыт етіп ұстанды, біліми көкжиегін бойына дарытты. Біз әр сәт, әр жылдар сайын олардың бойындағы осынау өміршең өзгерістерді байқап, олармен бірге қуандық, бірге мақтандық. Енді оларды өздерінің асыл ұясы - мектебі түлек етіп ұшырғалы отырған күннің де куәсі болдық. Уважаемые учителя, выпускники и родители, прежде всего, позвольте поздравить всех вас с сегодняшним праздником! Если в прежние годы. Потому что эта эпидемия, охватившая мир, многое изменила жағдайды но многое изменила, изменила чувства, отношения выпускников к школе, к учителям нет🤗 прозвенел Последний звонок, наступил момент прощания с ученической жизнью🤗 Спустя годы партий, что только вчера наш мальчик пошел в школу детей является-быстрый конкурс проводится с целью ұшырғалы времени, чтобы выпускник из дома. Школа всегда была центром добра и добра, разума и духовности, познания и воспитания. В той студенческой жизни, которую провели здесь наши ученики, они впитали в себя искру таких благородных дел, наполнили свое сердце учением, направили серьезное внимание, развили кругозор знаний. Мы каждый миг, каждый год наблюдали за этими жизнеспособными изменениями в них, радовались вместе с ними, гордились вместе. Теперь мы стали свидетелями того дня, когда они собирались стать выпускниками своего дворянского гнезда-школы.