» » Ұлттық өнерді ұлықтау - ұрпақ парызы
сәуір

Ұлттық өнерді ұлықтау - ұрпақ парызы

Эстетика бірлестігі онкүндігі қарсаңында "Ұлттық өнерді ұлықтау - ұрпақ парызы" атты тақырыпта көрме қойылды.
 Мақсаты: оқушылардың өнерге деген ынтасын арттыру,  қызығушылығын  тудыру,  заманауи өнерді де меңгерту және кәсіби біліктілігін арттыру.

Көрмеге 5-9 сынып оқушы қыздардың  сәндік қолданбалы өнер туындылары қойылды. Көрмені ұйымдастыруға ат салысқан көркем еңбек пән мұғалімдері Козыбакова Кульзипа мен Азимова Майра. В преддверии декады объединения эстетики состоялась выставка "Ұлттық өнерінің ұлықтау - ұрпақ парызы". Цель: повышение мотивации интереса учащихся к искусству, овладение современным искусством и повышение их профессиональной квалификации. На выставке были представлены произведения декоративно-прикладного искусства учащихся 5-9 классов. В организации выставки приняли участие учителя-предметники художественного труда Козыбакова Кульзипа и Азимова Майра.