» » Эстетика бірлестігінің онкүндігінің ашылуы
сәуір

Эстетика бірлестігінің онкүндігінің ашылуы

Сәуірдің 11-25 аралығында өтетін  "Өскелең ұрпақтың үйлесімді дамуы, бақытты балалық шағы - мемлекетіміздің жарқын болашағының сенімді кепілі" атты эстетика бірлестігінің онкүндігінің ашылуы әуенді әнмен басталды. Мақсаты: оқушы бойына атадан қалған өнерді зерттеумен   заманауи бейнелеу өнері және музыка өнерін дамытып, оқушы бойына сіңіру болып табылады. Онкүндік ашылуын  6- сынып қыздарының сән көрсетіліммен жалғастырып,  5- сынып оқушылары  Бейбарыс пен Жалғастың қамшы өру мен  еркін сурет салу өнерін мектеп- интернат  көрермендері тамашалады.
Жоғары сынып оқушылар автоматты шашып, жинау өнерін көрсетіп, футбол ойнаудың финттерін паш етті. С песней началось открытие декады эстетического объединения "Өскелең ұрпақтың үйлесімді дамуы, бақытты балалық шағы - мемлекетіміздің жарқын болашағының сенімді кепілі" которая пройдет с 11 по 25 апреля. Цель: развитие современного изобразительного и музыкального искусства с изучением искусства. Открытие декады продолжилось показом мод девушек 6-х классов, а учащиеся 5-х классов посмотрели выступление Бейбарса и Жалгаса по плетению кнута и свободного рисунка. Старшеклассники продемонстрировали искусство автоматического разбрызгивания, сбора, продемонстрировали финты игры в футбол.