» » Қалалық семинар
қаңтар

Қалалық семинар

Қаңтардың 24 жұлдызында мектеп-интернатымыздың қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі, педагог-шебер Беркутбаеа Салтанат Заханқызы "Білім беруді дамытудың жаңа әдіс – тәсілдерін қазақ тілі мен әдебиеті пәндерінде қолдану" тақырыбында қалалық семинарда шеберлік іс- тәжірибесімен бөлісті. Шеберлік сабақтың мақсаты:
  Білім берудің жаңа әдіс-тәсілдерін тиімді қолдана отырып, оқушылардың танымдық қызығушылықтары мен қабілеттерін, шығармашылық ойлауын, өз бетінше ақыл-ой еңбегінің қалыптасуын,  тілдік дағдыларының дамуын қамтамасыз ету;
•Ж. Аймауытов айтқандай: «Сабақ беру – жай ғана шеберлік емес, ол жаңадан жаңаны табатын өнер» десек, бүгінгі оқыту жүйесінде әр түрлі инновациялық технологияларды  пайдалану тәжірибеге еніп, нәтижелер беруде"  деген сөзін басты бағдар етіп алған семинар жоғары деңгейде өтті. 24 января учитель казахского языка и литературы нашей школы-интерната педагог-мастер Беркутбаеа Салтанат Захановна поделилась опытом мастер – класса на городском семинаре "Применение новых методов и приемов развития образования в дисциплинах казахского языка и литературы". Цель мастер-класса: Обеспечить формирование у учащихся познавательных интересов и способностей, творческого мышления, самостоятельного умственного труда, развитие языковых навыков, эффективно используя новые методы и приемы образования; * Как сказал Ж. Аймаутов: «преподавание – это не просто мастерство, это искусство, которое обретает новое».