» » "Кел, болашақ!" халықаралық ән-жыр байқауы

"Кел, болашақ!" халықаралық ән-жыр байқауы

Халықаралық " Кел, болашақ!" атты Мұқағали Мақатаевтың  90 жыл мерейтойына арналған ән-жыр байқауына белменді түрде қатысып, педагогикалық еңбек жолында өнерпаз шәкірттерге білім мен тәрбие беруде өскелең ұрпақтың  бойындағы азаматтық ұстанымын қалыптастырғаны үшін мектеп-интернатымыздың музыка пәні мұғалімі Қаниева Сәуле, қазақ тілі пән мұғалімдері: Нышанбаева Құттықыз, Беркутбаева Салтанат, Батырханова Гүлзада, Жұмағұлова Әсем "М. Мақатаев" қорының алғыс хатымен марапатталды. В Международный конкурсе " Кел, болашақ!" песен и стихов, посвященном 90-летнему юбилею Мукагали Макатаева", за проявленную гражданскую позицию в воспитании и воспитании подрастающего поколения в педагогической деятельности, в школе-интернате наградили учителя музыки Каниева Сауле, учителя казахского языка: Нышанбаева Куттыкыз, Беркутбаева Салтанат, Батырханова Гульзада, Жумагулова Асем.