» » Алматы-әсем қалам!
қаңтар

Алматы-әсем қалам!

Мемлекет басшысы Қ. К. Тоқаевтың тапсырмасы негізінде Алматы қаласының әкімі Б.Сағынтаевтың басшылығымен жүзеге асып жатқан зардап шеккен кәсіпті қалыпқа келтіру және Алматының инфрақұрылымының дамуы жөніндегі жұмыстары құптарлық әрекет.
Қала өмірінің қауіпсіздігі, қираған бизнес орындарын реконструкциялау, қоғамға қажеті маңызы бар сауда орындарының, дүкен, дәріханалардың уақытылы жұмыс бастап кетуі қаламыздың бұрынғы қалыпты өмірінің жанданғанын көрсетеді. Бұл қала әкімшілігінің тынымсыз еңбегінің дәлелі деп білеміз. Өз ретінде   мектеп- интернат ұжымы да қала әкімі Б. Сағынтаевтың басшылығымен жүзеге асып жатқан ауқымды жұмыстарына қала тұрғындарымен бірге оң бағамызды беріп, қолдаймыз. На основании поручения Главы государства К. К. Токаева под руководством акима г. Алматы Б. Сагинтаева проводится работа по восстановлению пострадавшего бизнеса и развитию инфраструктуры Алматы. Безопасность городской жизни, реконструкция разрушенных бизнес-мест, своевременная работа необходимых обществу торговых точек, магазинов, аптек свидетельствуют о возрождении прежней нормальной жизни нашего города. Мы знаем, что это свидетельство кропотливого труда администрации города. В свою очередь, коллектив школы-интерната, под руководством акима города Б. Сагинтаева, дал положительную оценку масштабной работе, проводимой с населением города.