Жетістіктеріміз

ҚР Тәуелсіз күніне орай Медеу ауданы әкімдігі және білім бөлімінің ұйымдастырумен "Тәуелсіз Ел Ұланымын" атты байқауға қатысып бас жүлдені жеңіп алған 8 "Б" сынып оқушысы Бакиров Нұржан және ІІ орынды иеленге 11 сынып оқушысы Орынбай Қарақат "Алғыс хат", "Дипломмен" марапатталды. Осындай жеңімпаз шәкірттерді дайындауда ұстаздардың да ерен еңбегі еленіп, қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімдері Беркутбаева Салтанат Заханқызы "Алғыс хат" және Батырханова Гүлзада Қуанышбайқызы "PATRIOT -1986" сыйлығының иегері атанды. В честь Дня Независимости РК отделом образования и акимата Медеуского района в конкурсе "Тәуелсіз Ел Ұланымын" приняли участие ученик 8 "Б" класса Бакиров Нуржан и ученик 11 класса Орынбай Қарақат, занявшие ІІ место, были награждены "Благодарственным письмом", "дипломом". При подготовке таких учеников-победителей был отмечен большой труд педагогов, учителя казахского языка и литературы Беркутбаева Салтанат Захановна стала обладателем" благодарственного письма "и Батырханова Гульзада Куанышбаевна стала обладателем премии" PATRIOT -1986".