» » " Тәуелсіздікке 30 игі іс!"
қараша

" Тәуелсіздікке 30 игі іс!"

Тәуелсіздік - ең басты құндылығымыз. Тәуелсіздікке қантөгіссіз, бейбіт түрде қол жеткізгеннен кейін ғана елімізді әлемнің өркениетті мемлекеттерінің қатарына қоса алдық. 30 жыл ішінде тәуелсіз Қазақ елін қалыптастырып, нарықтың қиын өткелектерінен аман өткізіп келеміз. Осы кезеңде Қазақстанды дүние дидарындағы ең мықты мемлекеттер танитындай, сыйлайтындай деңгейге жеткізген тұңғыш Нұрсұлтан Назарбаевтай көреген саясаткердің ерен еңбегін дәл бүгін және әрқашанда айтып өтеміз.

«Қазақстан» егеменді ел болып, дүниежүзіне танылды. 120-дан аса ұлт өкілдері тұратын осынау қасиетті мекенде, асқақтаған өлкеде, кеңшілігі керемет дархан дастархандай далада, егіні теңіздей толқыған, төрт түлігі өрбіген, өндірісі өркендеген мекенде өмір сүруші әрбір адам өз Отанын жанындай сүйіп, оның көк байрағын көкке көтеруді мақтаныш тұтады. Осы айтулы мерекеге орай мектеп-интернатымызда "Тәуелсіздікке 30 игі іс" атты тәрбие сағаттары өтуде. Тәрбие сағатының басты мақсаты: Оқушыларға еліміздің тәуелсіздік алғалы жеткен жетістіктерімізбен таныстыру, білімдерін кеңейту; Отанды сүюге, ел байлығын қорғауға, болашақ Отанымыз Қазақстанды өркендетуге білімді адамдар керек екенін ұғындыру; бүгінгі тәуелсіздікке қалай қол жеткенін зерделеу, оларды Отаны үшін отқа түсетін ел жанды, ел азаматы етіп тәрбиелеу. Жауапты мұғалімдер: 5- сынып тәрбиешілері Магперова Н, Қайратов М. Независимость-наша главная ценность. Только после бескровного, мирного достижения независимости мы смогли вывести нашу страну в число цивилизованных государств мира. За 30 лет мы пережили непростые рыночные переходы, сформировав независимую Казахстанскую страну. Именно сегодня и всегда рассказываем о заслугах дальновидного политика первого Нурсултана Назарбаева, который в этот период привел Казахстан к тому, что его признают и уважают самые сильные государства во всем мире. » Казахстан " стал суверенной страной и признан во всем мире. Каждый человек, живущий в этом священном месте, в котором проживают представители более 120 национальностей, в возвышенном крае, в степи с великолепным пространством, в волнении моря, в процветающей стране, где процветает производство, гордится своей Родиной, ее голубым флагом. В честь этого знаменательного праздника в нашей школе-интернате проходят воспитательные часы "Тәуелсіздікке 30 игі іс". Главная цель воспитательного часа: познакомить учащихся с достижениями нашей страны за независимость, расширить знания; Осознание того, что нам нужны знающие люди, чтобы любить Родину, беречь богатство страны, чтобы наша будущая родина процветала в Казахстане; изучение того, как мы достигли независимости сегодня, воспитание их как людей, которые горят огнем за Родину, как граждан страны. Ответственные учителя: воспитатели 5- класса Магперова Н., Кайратов М.