» » Өзін-өзі тану пәнінің онкүндігі
қаңтар

Өзін-өзі тану пәнінің онкүндігі

Мектеп-интернатымызда өзін-өзі тану пәнінің онкүндігі аясында 1-11 сынып арасында " Балаға жүрек жылуы" тақырыбында сынып сағаттары өткізілді.
Мақсаты: Оқушылардың бойында, қайырымдылық, мейірімділік, адамгершілік құңдылықтар туралы түсініктерін кеңейту. Оқушылар бір-біріне жүрек жарды тілектерін арнап, көңілдерін білдірді. Соңында оқушылар алған әсерлерімен бөлісті. В рамках декады самопознания в нашей школе-интернате с 1 по 11 классы были проведены классные часы на тему " Балаға жүрек жылуы". Цель: расширить представления учащихся о благотворительности, доброте, нравственных достоинствах. Учащиеся выразили друг другу сердечные пожелания и выразили свое настроение. В завершении учащиеся поделились своими впечатлениями.